קורס לימודי צורפות במרכז – הכירו את בית הספר לצורפות של מוטי בלנק

נכס דיגיטלי

שנת 2019 התחילה ועמה נפתחת דלת לקריירה חדשה וייחודית – לימוד צורפות, דבר אשר יכול להקנות לך כרטיס כניסה לעולם המרתק של התכשיטנות.

בשנים האחרונות, אנשים יצירתיים מחפשים לתת ביטוי ליכולתם ולרעיונותיהם, עיצוב תכשיטים יכול להוות תשובה ודרך ליצירה.

אם אתם גרים בחולון, ורוצים להינות מבית ספר מקצועי ללימודי צורפות ועיצוב תכשיטים הממוקם במרכז הארץ, במערב ראשון לציון ומתמחה בהכשרת מעצבי תכשיטים וצורפים, ללא ידע או רקע קודם הוא הדרך היעילה להיחשף ולהיכנס לעולם חדש ומאתגר.

תכשיטים נמכרים בכל עידן ותקופה משחר ההיסטוריה של האנושות ונמצאים בשימושים שונים בכל האירועים מרכזיים בחיי האדם. עובדות אלו מביאות למסקנה שבמקצוע זה חבויה פרנסה רבה ומגוונת לעוסקים בה. ואכן תעשיית התכשיטים מגלגלת מאות מיליארדי דולרים בכל שנה והקצב גדל בהתמדה. מי שמחפש לעצמו קריירה חדשה, בענף בו הביקושים גדלים כל שנה ומייצרים פרנסה למיליוני אנשים יכול לשקול לפצוח בקריירה כמעצב תכשיטים. ישנם אופציות רבות לעשייה ועיסוק במקצוע.

קורס צורפות של מוטי בלנק
קורס צורפות של מוטי בלנק

ניתן ליצר תכשיטים ביצור המוני, אך כיום בעידן של ביטוי עצמי והבלטת השונה ישנה העדפה לעיצובי תכשיטים ייחודי בעבודת יד על ידי מעצבי תכשיטים. נראה כי הביקוש גדל משנה לשנה והיכולת למכור תכשיטים דרך אתרי האינטרנט והרשתות החברתיות ללא עלות הקמת חנות רק מגדילה את הרווחיות למעצבי התכשיטים ואת והנגישות לקונים הפוטנציאלים.

בכדי להתחיל לעסוק בתחום יש לבחור קורס לימודי צורפות ועיצוב תכשיטים שיוכל להעניק יכולות טכניות ועיצוביות רבות ומגוונות. חשוב לבחון היכן, על ידי מי וכיצד מועברים השיעורים:

1. כיתה קטנה הינה אופציה מומלצת למי שרוצה ללמוד במהירות וביעילות מקסימליות. היתרון בכיתה קטנה הוא בתשומת הלב הרבה אותה מקבל כל תלמיד מהמורה. יכולת מעקב והכוונה צמודים על התקדמות התלמיד תוך בחינת החוזקות והחולשות שלו תוך הכוונה.

2. יש לבחון את ניסיונו ויכולתו של המורה, מורה בעל ניסיון רב בהדרכת קבוצות בפועל יוכל להעביר את הידע שלו ולהעניק חופש יצירה ופעולה לתלמידיו.

3.המלצות תלמידי עבר, עבודות לדוגמא של תלמידיו והצלחותיהם יוכלו להעיד על בחירה נכונה במורה הנכון.

4. מורה לעיצוב תכשיטים שהתנסה שנים בעיצוב תכשיטים בעצמו יהווה בונוס אדיר להכנת תלמידיו למכירת תכשיטים בפועל ודרך תימחורם ושיווקם בצורה הטובה ביותר שתמקסם את הכנוסתיהם העתידיות מהמקצוע.

5. סדנא מאובזרת ונוחה המאפשרת חשיפה למיטב הכלים והפיתוחים העכשוויים תייעל ותגדיל את יכולות התלמיד.

6. מגוון רב של קורסים תחת קורת גג אחת הינו יתרון והבטחה ליכולת וחשיפה בלתי מוגבלת לכל טכניקה בענף.

קורסי צורפות בכל הרמות מועברים בבית הספר לצורפות של מוטי בלנק בכיתות קטנות של עד חמישה תלמידים בלבד. הקורסים הינם מקצועיים, וחושפים את התלמיד להכרת הסדנא, לימודי טכניקות שונות ומגוונות, עיצוב, תמחור ושיווק התכשיטים . במהלך הקורסים השונים לעיצוב תכשיטים נחשף התלמיד לשיטות עבודה שונות המאפשרות לו לייצר ללא חשש כל חזון עיצובי העולה בדעתו ואף לתמחר אותו נכונה בכדי למקסם את רווחיו.

קורס לימודי צורפות במרכז - הכירו את בית הספר לצורפות של מוטי בלנק
קורס לימודי צורפות במרכז – הכירו את בית הספר לצורפות של מוטי בלנק

מוטי בלנק הינו מאסטר בצורפות ומעבירים קורסי צורפות מגוונים ורבים. בתחילת דרכו היה מעצב תכשיטים ראשי בעסקים גדולים ומובילים וב20 השנה האחרונות הקדיש את מרבית זמנו ללימוד צורפות ועיצוב תכשיטים לדור חדש. הוא החל כמורה לצורפות ועיצוב תכשיטים של משרד העבודה, ובעשור האחרון הקים בית ספר בוטיק ללימודי צורפות ועיצוב תכשיטים במטרה לקדם את המקצוע ולשמרו.

הקורסים המועברים בבית הספר הינם שנתיים ומותאמים לקצב התקדמותו האישי של התלמיד, ללא תלות בשאר התלמידים. הסדנא מאובזרת במיטב הכלים והחידושים הטכניים בענף הצורפות והתלמיד מקבל יחידת עבודה אישית בבית הספר הכוללת את כל הכלים והחומרים הנדרשים לו.

לאחר סיום הקורס, מקבל כל תלמיד תעודת סיום, עזרה והכוונה בהקמת עסק או סדנא ואפילו בחיפוש עבודה.

הינכם מוזמנים להיכנס לאתר, לפנות אלינו בכל שאלה ואפילו להגיע להתרשמות או שיעור ניסיון במטרה לגלות האם תחום עיצוב התכשיטים והצורפות הינו עבורכם: https://blanck.co.il


בברכה,

מוטי בלנק.

 

נכס דיגיטלי

0 תגובות על “קורס לימודי צורפות במרכז – הכירו את בית הספר לצורפות של מוטי בלנק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support