הפגנה נגד סדרי העדיפויות של הערייה תתקיים בתאריך 24-11 ברחבת המדיטק

נכס דיגיטלי
תמונת הקאבר של ההפגנה. לחצו להגדלה
תמונת הקאבר של ההפגנה. לחצו להגדלה

קבוצת תושבי העיר בניצוחם של “המשמר החברתית חולון” אשר נמאס להם מחלוקם הכספים \ סדרי העדיפויות של הערייה מארגנת הפגנת מחאה ברחבת המדיטק בתאריך 24-11-2014 בשעה 18:00 בערב. בהפגנה ידרשו התושבים לשים דברים כגון: מזגנים בכיתות, חידוש מקלטים, פינוי אשפה, הסעות וסבדוד צהרונים ועוד, לפני תקציבי היח”צ של העריה כגון, טיפוח מוזיאונים, שבוע האופנה וכיוב’.

נכון לכתיבת שורות אלו, אישרו הגעתם 55 תושבי ותושבות העיר אשר מתכוונים לקרוא לראש העיר מוטי ששון ומנכ”לית העריה חנה הרצמן לשנות את סדרי העדיפויות בתקציב. אנחנו נהיה שם כמובן כדי לסקר.

לפרטים נוספים: ניתן למצוא בדף האירוע בפייסבוק.

מתוך דף הפייסבוק של האירוע:

נשאלת השאלה, עד מתי?!

תקציבים דלים לגני ילדים אשר מצופפים בתוכם עשרות ילדים ללא מספיק משחקים מפתחים או ציוד טכנולוגי, שלא נדבר על חצרות החול המלאים צרכים של חתולים ושלל חרקים מזיקים, שהיו אמורים ממזמן להתחלף לדשא יפה, נוח ונקי.

משאיות הזבל שחולפות על פני פתחם של הבתים והבניינים ללא פינוי האשפה, שכונות ורחובות שלמים כשבמרכזם ערימות של אשפה וזבל שמצחין שאוסף זבובים ומחלות, בנוסף לפחים שמוצבים בכבישים ותופסים את מקומות החניה שעוד נותרו בעיר.

הסעות לגנים ובתי ספר שנפסקו השנה בשל קיצוץ בתקציב,
הצהרונים היקרים שמכבידים על ההורים, אפילו בהרצליה מחירי הצהרונים זולים בכ-20 אחוז.
מחירי הצהרונים העירוניים בחולון משתווים למחירי הצהרונים הפרטיים, הייתכן???
וזאת מבלי לגרוע בעובדה כי כל צהרון מונה כמעט 40 ילדים!

העירייה מבזבזת את משאביה על שטויות, ולוחצת על התושבים לממן את צורכיהם ההכרחיים ביוקר.
הגיע הזמן שששון והרצמן יתנו את המענה ויעניקו פתרון למציאות המרה במקום לממן ימי אופנה, בובות, מצעדים ודפוס של חוברות עבות כרס על “פעילות העירייה”.

נכס דיגיטלי

2 תגובות על “הפגנה נגד סדרי העדיפויות של הערייה תתקיים בתאריך 24-11 ברחבת המדיטק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support