פעילות להגברת הביטחון בגני הילדים ברחוב שטרוק

נכס דיגיטלי

ושוב יוזמה אזרחית ראויה לציון של תושבי אכפתיים אשר לקחו על עצמם לסייע לאימהות במצוקה אשר שולחות ילדיהם לגני ילדים ברחוב שטרוק 8, שם מתבצעות עבודות בגני הילדים (ליד הלדים), הכל החל בתכתובת פייסבוק זו שהגיעה אלינו:

“בוקר טוב,
האם נוכל לקבל תשובות הולמות ומכבדות אותנו ואת ילדינו, השוהים במתחם הגנים (פלג, מעיין ויובל) ברח’ שטרוק 8?
במקום מתקיימים שיפוצים שהיו אמורים להסתיים היום, אך מתארכים בעוד כשבועיים. השיפוצים נעשים ע”י כ-10 ערבים אזרחי המדינה בעת שבמקום שוהים כ-100 ילדים גננות וסייעות. אנו פונים לעירייה כבר ימים רבים לצורך קבלת פיתרון הולם לבעיה, אך נתקלים באטימות ובתשובות מתנערות המגלגלות את האחריות מאחד לשני.

במקום מוצב אדם מבוגר מאבטח אחד בלבד שעובד עד 13:45 בלבד, אשר לא הייתי מפקידה את יהבי בידיו בלבד בזמן אמת. בינתיים הזמן עובר, השיפוצים מתקיימים, הילדים בגן, המאבטח לבדו וההורים (וגם חלק מאנשי הצוות) מודאגים ומפוחדים. נא התייחסותכם הרצינית לפניותינו בהקדם האפשרי. אנא מכם!!!  מדובר באוכלוסיה חלשה, נשים וטף. לא רוצים להיות עוד נתון סטטיסטי!

תודה, קרן”

בין הנחשפים לפוסט של קרן, אמא מאחד הגנים, היו גם שוקי בן יוסף ומיקאל בוזגלו, אשר לקחו על עצמם לאתר את המש”ק הקהילתי דוד מירה, הסבירו לו את דאגת ההורים בצל גל הטרור הפוקד את המדינה בימים אלו, וביקשו ממנו להגיע לפגישת תיאום ותוכנית פעולה להגנה על הילדים. מירה לא היסס לרגע ועוד באותו היום נקבעה פגישת תיאום בין המשק הקהילתי, האימהות והאזרחים היוזמים.

פעילות להגברת הביטחון בגנים ברחוב שטרוק. צילום: שוקי בן יוסף
פעילות להגברת הביטחון בגנים ברחוב שטרוק. צילום: שוקי בן יוסף

במהלך הפגישה הבטיח השוטר להגביר את הסיורים באיזור ובמיוחד בשעות הכניסה והיציאה מהגן, ואף חילק כרטיסי ביקור לאימהות, לגננות ולסייעות עם נייד אישי, על מנת שיוכלו לעמוד איתו בקשר בכל עת.

לשיחה אף הצטרף המפקח עלהפרויקט – משה שחר אשר אמר כי את מירב המאמצים לסיים את הפיתוח כבר בשישי הבא. במקביל כל העובדים נבדקים בצורה שוטפת וכעת הכל שורה.

סרטון ממפגש האזרחים, האימהות והשוטרים:

נכס דיגיטלי

One thought on “פעילות להגברת הביטחון בגני הילדים ברחוב שטרוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support