קבוצת הכדורסל אליצור חולון התארחה באור יהודה

נכס דיגיטלי

את שחקניות אליצור חולון ומאמנן רועי אייזמברג, קיבלו בתשואות ובהתלהבות רבה מאות התלמידים והתלמידות, אשר לא הסתירו את ההתרגשות מבואן של שחקניות קבוצת ליגת העל, ועודדו ללא הפסקה.

בתום טקס הצגת השחקניות, נערך משחק ראווה בין קבוצה התלמידים המצוינת של בית הספר לבין שחקניות חולון. המשחק בין הקבוצות היה צמוד לכל אורכו ובסיומו ניצחה קבוצת בית הספר 36-39 את חולון וההתרגשות באולם הייתה בשיאה. בסיום משחק הראווה הוכתר שחקן בית הספר, יובל כהן, לשחקן המצטיין של המשחק וקיבל חולצה חתומה מידי קפטנית קבוצת אליצור חולון. בתחרות השלשות שבסיום המשחק, ניצח שחקן בית הספר, עידו ברגמן אשר קלע את מספר השלשות הרב ביותר.

כיבדו את האירוע בנוכחותם: דייגו לוינסון, מנהל מחלקת הספורט באור יהודה, רוית דאי, מנהלת בית הספר, טלי אלט, נציגת מפעל הפיס ושי כרם, מנכ”ל מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל.

יו”ר מפעל הפיס, אלוף (מיל’) עוזי דיין: “ישנו קשר ישיר בין הצלחה בספורט לבין תחושת הישגיות אישית והצלחה בלימודים. המפגש עם קבוצות ליגת העל בכדורסל וההזדמנות לשחק מול שחקנים בליגה מעוררים בקרב הילדים התרגשות גדולה ותחושה כי בזכות משחק ועבודת צוות, התמדה ונחישות יוכלו להצליח בכל תחום”.

בשנת 2010 יצאו מפעל הפיס ומנהלת הליגה לדרך משותפת כדי ליצור בעבור ילדים ונוער חוויה ספורטיבית מרגשת. מפעל הפיס יזם את המיזם “כדורסל בקהילה” על מנת לעודד את התלמידים לעסוק בספורט  ובכדי לחזק בפניהם את המסר כי בעזרת נחישות ועבודה קשה , מגיעים להישגים בספורט ובאותה מידה גם בלימודים.

שחקני הכדורסל של הקבוצות בליגת העל אשר  נוטלים חלק במיזם מהווים מודל להצלחה ובמסגרת המיזם המתקיים זו השנה ה-7 ברציפות, יבקרו כל הקבוצות המשתייכות לליגת העל בישראל, בבתי ספר ברחבי הארץ, בערים ויישובים בכל רחבי הארץ.

בתמונה: שחקני בית הספר מקבלים את שחקניות אליצור חולון. צילום: עודד קרני ומנהלת הליגה.

קבוצת הכדורסל אליצור חולון התארחה באור יהודה
קבוצת הכדורסל אליצור חולון התארחה באור יהודה
נכס דיגיטלי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support